O nas

🚀 Kreatywność to nasza tajna broń!

Witaj w świecie komunikacji, gdzie kreatywność spotyka się z nietuzinkowym podejściem. Naszym celem jest przekształcanie Twoich idei w inspirujące narracje. To połączenie często prowadzi do… wyjątkowych rezultatów.

Napisz do nas

✨ Zróbmy razem coś wystrzałowego!

Jesteśmy przekonani, że za pomocą szczypty pomysłowości i świeżego spojrzenia można tchnąć nowego ducha w praktycznie każdy projekt czy branżę. Z pokorą podejmujemy się wyzwań związanych z odkrywaniem potencjału komunikacji i wspólnym kreowaniem wartości. Jako ludzie często zapominamy, że na końcu zawsze jest człowiek. Dlatego nie gonimy za przekazywaniem jedynie informacji – chcemy tworzyć emocje.

O naczelniku 😉

👋 Cześć! Z tej strony Tomek

Lubię pomagać. Kreować, organizować, dostarczać wartość. Czerpię radość z indywidualnego podejścia do klientów, dopasowując nasze rozwiązania do ich potrzeb. Cieszę się, gdy nasze działania mają pozytywny wpływ społeczny.

Moja misja to tworzenie inspirującego środowiska dla wybitnych rezultatów. Bo wartościami warto się dzielić z innymi.

Napisz do nas

Krótko i zwięźle

3 szybkie fakty o mnie

Jestem absolwentem studiów magisterskich z Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz Zarządzania. Ktoś powie: dziwne połączenie. Aczkolwiek: pomogło mi nie tylko zrozumieć głębsze mechanizmy informacji, ale także opanować różnorakie sztuki efektywnego przekazywania myśli.

Posiadam ponad 7-letnie doświadczenie komercyjne w dziedzinie komunikacji, z czego ostatnie 2 lata poświęciłem pracy w obszarze Public Relations. Dowiedziałem się, czym jest wartościowa i szczera komunikacja. Dlatego dziś staram się podążać ścieżką.

Coś tam piszę. Podobno znośnie, zajrzyj na bloga i daj znać, co myślisz. Moje teksty trafiały na Onet, Interię, Rzeczpospolitą, Computerworlda, Infora, PC Format czy Forbesa.

Trochę prywaty

Zobacz, co robię w wolnym czasie

Dużo czytam, chyba — zobacz, co przerabiam w tej chwili.

Żyję aktywnie – sprawdź, gdzie biegałem czy jeździłem rowerem ostatnio.

Gram w szachy – zaproś mnie na partyjkę.

Bawię się w escape roomy – może pouciekamy razem?

Skontaktuj się

Stwórzmy coś wyjątkowego razem. Co Ty na to?

Jeśli potrzebujesz wsparcia w tej sprawie, śmiało! Skorzystaj z formularza! Postaramy się Tobie pomóc!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru